מאושרים היא חברת ניהול והפקת אירועים אשר נוסדה בשנת 2012 ומאז מלווה זוגות ומשפחות בליווי וניהול אירועים. השירותים המרכזיים שאנו מציעים ללקוחותינו הם: הפקת אירועים, ניהול אירוע, אישורי הגעה לאירוע, סידורי הושבה, ניהול בר, הצבת עמדות אשראי, מתנות לאורחים וכל מה שכרוך בהכנת תשתיות מעולות לאירוע ופיקוח מלא על התנהלות מתוקתקת של האירוע מתחילתו ועד סופו.

אנחנו מבינים שעם ההתרגשות הגדולה, החוגגים לא רוצים או צריכים להתעסק עם כל הבירוקרטיה והתהליכים הפחות מהנים באירוע, וכי צריך ואף חשוב שתהיה לצידם חברה אמינה ומקצועית שתדאג שהאירוע יעבור בצורה מושלמת.

אישורי הגעה לאירועים הוא אחד מהשירותים המרכזיים שלנו, ולמעשה אנחנו מציעים ללקוחותינו שירות מקצועי שמתבצע על ידי טלפניות ואנשי שירות מקצועיים ומנוסים אשר ינהלו את תהליך אישורי ההגעה מול המוזמנים שלכם בצורה המסודרת ביותר, עם כמות שיחות בלתי מוגבלות, ניהול ותיעוד במערכת אונליין ובמטרה לשקף לכם עד כמה שניתן את כמות המוזמנים שיגיעו לאירוע וכל הערה רלוונטית אחרת שתוכל לייעל את התהליך.

כמו כן חברתנו מתמחה בניהול והפקת חתונות תוך פיקוח, ליווי והפקה של חתונה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
השירות שלנו כולל ניהול ספקים, ניהול בר באולם, ביצוע תשלום עבור ספקים ואולם, פיקוח על המנות שיוצאות בזמן המדויק שנקבע, כינוס האורחים לחופה או לטקס, איסוף אקססוריז ואלכוהול ועד להסעת המתחתנים למלון בתום החתונה.

שירות ומקצועיות הם חלק בלתי נפרד מהאני מאמין שלנו ולכן נשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם באהבה גדולה לניהול אירוע שעוד לא היה כמותו!

אודות
צרו קשר